
Бігова доріжка Technogym Run Now 700 Led професійна. Гарантія
93 078 ₴
- В наявності
- Код: TGRun700led
- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка Technogym Run Now 700 – це професійне спортивне обладнання світового рівня, яке використовує абсолютна більшість проф. спортсменів у всьому світі.
Дана бігова доріжка для тренажерного залу виготовляється з якісних компонентів, в основі деки – посилена текстолітом МДФ плита завтовшки 25 мм.
Полотно має розміри 52 х152 см, а максимальна вага користувача становить 200кг.
Система амортизації полотна Long Life Deck®
4 гумових еластомери між декою та рамою забезпечують відповідний рівень амортизації для ніг, запобігаючи впливу на суглоби, м’язи коліна та ступні.
Система ременевої передачі забезпечує безшумність і плавність ходу навіть за максимальної швидкості.
Електрична система регулювання кута нахилу до 15%
Зручний доступ до доріжки.
Спалюйте більше калорій, виконуючи різноманітні вправи Cross Training або поступово підвищуйте навантаження, імітуючи біг по пагорбах за програмою Hills.
Тренажер оснащений трирівневою системою безпеки від випадкового падіння.
Вбудовано вентилятор.
Завдяки системі Fast Track Control, кнопки для регулювання швидкості та кута підйому знаходяться не лише на дисплеї, а й на ручках
Бігова доріжка розроблена для використання в жорстких умовах фітнес центру, задовільнить навіть найвибагливіших клієнтів. Дозволяє проводити регулярні та інтенсивні кардіо тренування користувачам будь-якого рівня фізичної форми.
Сенсорні датчики вимірювання пульсу + підтримка нагрудного датчика.
Інформація на екрані:
Швидкість; Пройдена дистанція; Пульс; Витрата калорій; Потужність; Кут нахилу полотна.
Рамна конструкція – сталь. Роботизоване зварювання.
Компанія Proffitness представляє широкий асортимент кардіо та силового обладнання в наявності та на замовлення.
Найвищий рівень професійного відновлення до стану «як нове».
Доставимо та встановимо.
Більше фото та відео за запитом, можливий відеодзвінок для огляду.
Бігова доріжка професійно відновлена до стану нової у 7 етапів, замінено всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії у будь-якому залі.
Гарантійне, профілактичне, післягарантійне обслуговування.
Можна обрати колір.
Вся Україна. Доставимо та встановимо.
Дзвони за спеціальною пропозицією: 067 632 78 73
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Електрична |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 52 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 180 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 95 см |
| Висота | 155 см |
- Ціна: 93 078 ₴









