
Професійна Бігова доріжка Jog Now 500 LED Гарантія 12 міс.
98 109 ₴
- В наявності
- Код: TGjog500
- +380 (95) 450-71-85
Можна придбати за 1650 Євро з гарантією, в стані "As is" - уточняйте.
Відмінна професійна бігова доріжка від глобально визнаного бренду TechnoGym - Jog 500 Led універсальна, компактна та міцна, ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та якість у тренуваннях, чи то вдома, чи то в комерційному залі.
Однією з головних переваг є потужний двигун, що дозволяє розігнати бігове полотно до 20 км/год.
Нахил доріжки до 15% для більшого виклику та результативності тренувань.
Наділена функціональним комп'ютером з LED дисплеєм та безліччю режимів.
З надійним максимальним навантаженням до 200 кг. та простора бігова поверхня, ця доріжка забезпечить вам найкращий біговий досвід.
Низька висота бігового полотна від підлоги (20 см) робить вхід та вихід на тренажер максимально зручними.
Крім того, Long Life Deck забезпечує довгий термін служби бігового полотна, а сучасні матеріали та гарантують стійкість та надійність тренажера у тривалому використанні.
Підходить для реабілітації
Версія Jog Now 500, що пройшла сертифікацію відповідно до Директиви ЄС №93/42, відноситься до медичного обладнання і може використовуватися в лікарнях, поліклініках, спортивних клубах та реабілітаційних центрах як допоміжний засіб лікування та відновлення м'язів.
Якщо Ви є власником клубу, тренажер Jog Now є ідеальним рішенням економії вільного простору та пропозиції всім категоріям клієнтів, надійних та безпечних тренажерів, від новачків до досвідчених,
Консоль відображає важливі дані: час, швидкість, уклін, відстань, калорії та пульс.
Бігове полотно тренажера Jog Now трохи жорсткіше, ніж у Run Now, що забезпечує комфортнішу постановку ноги (особливо для тих, хто займається вперше) і правильне виконання рухів.
Бігова доріжка Jog Now має тривалий термін експлуатації та не потребує обслуговування.
Відновлена до стану практично нової, бігова доріжка від TechnoGym – це результат 7 етапів реставрації, включаючи перефарбування на ваш вибір за кольором та заміну всіх витратних матеріалів.
Ми надаємо 12 місяців гарантії для тренувань на максимумі у будь-якому спортивному залі, а також гарантуємо якісне та надійне обслуговування протягом гарантійного та післягарантійного періоду.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз, щоб скористатися спеціальною пропозицією та отримати знижку.
Доставка по всій Україні.
Полотно можна залишити оригінальне, якого вистачить ще на 4 роки в комерційному залі або замінюємо на нове, хороше, європейської якості, якого вистачить на понад 4 роки при найжорсткішому комерційному використанні. По Вашому бажанню і Бюджету. Дзвоніть - домовимось.
Нових таких практично немає, а які є, то по 5000 Євро з такою ж гарантією, як у нас)
Можемо зробити хорошу знижку на тренажер без реставрації, в стані як є, без зайвих звуків чи вібрацій, повністю робочий, але без фарбування та гарантії.
Техножим - це світовий бренд, який обирають знаменитості та професійні спортсмени.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 151 см |
| Ширина полотна | 50 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 160 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 84 см |
| Висота | 145 см |
- Ціна: 98 109 ₴







