Ціна в стані «як є», тобто повністю справні, робочі, без зайвих звуків, з гарантією 3міс - 3595€
Ціна повністю реставрованих, фарбованих, гарантія 12 міс - 5000€
Відновлений до стану практично нового, степер-сходи від TechnoGym – це результат 7 етапів реставрації, включаючи перефарбовку на ваш вибір щодо кольору та заміну всіх витратних матеріалів.
Ми надаємо 12 місяців гарантії для тренувань на максимумі в будь-якому спортивному залі, а також гарантуємо якісне та надійне обслуговування протягом гарантійного та післягарантійного періодів.
Дзвоніть або ж пишіть прямо зараз щоб скористатися особливою пропозицією та отримати знижку.
Доставка по всій Україні.
TechnoGym CLIMB Excite 1000 LED: Відкрийте для себе ще вищі горизонти фітнесу!
Вперед до нових висот у тренуваннях з CLIMB Excite 1000 LED – тренажером, який поєднує безпеку, технології та компактність. Зміцнюйте сідниці та нижні кінцівки, підвищуйте витривалість та паліть калорії, піднімаючись кроком, стрибками або бігом через сходи.
З TechnoGym CLIMB Excite, ви маєте можливість вибирати темп та стиль тренування завдяки функції VARIETY, що пропонує різноманіття кроків. Переходьте від розслабленого стрибка через сходи до інтенсивного бігу вгору – всі можливості ваших тренувань у ваших руках.
Полотно тренажера складається з трьох сходинок, що дозволяє вам обирати між двома варіантами кроку: на наступну сходинку або через одну. Просте управління та доступність базових тренувань дозволяють новачкам займатися в комфортному темпі, а професіонали отримують можливість вибору складніших режимів для виклику своїм м’язам.
Технологія Courtesy Step™ робить старт тренувань простим та безпечним. Висота сходів (26,5 см) дозволяє комфортно тренуватися людям різного зросту. Технологія ToeSmart Design™ гарантує безпеку та запобігає можливому затисканню пальців ніг.
У тренажері присутні додаткові кнопки для регулювання навантаження, щоб уникнути необхідності досягати рукою до екрану. Також передбачені сенсорні датчики для виміру пульсу та можливість підключення нагрудного датчика для пульсозалежних програм.
Приємний бонус – додаткові платформи Smart Lateral Footrests. Вони роблять тренажер універсальним, дозволяючи збагачувати тренування та відпочинок, вправами на одну ногу та невеликими перервами. Отримайте комплексні тренування та справжній комфорт з TechnoGym CLIMB Excite 1000 LED.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Technogym |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стаціонарний |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Кількість тренувальних програм | Більше 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Клавіші на рукоятках |
| Вага | 190 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 189 см |
- Ціна: 181 124 ₴






