
Професійна Бігова Доріжка Technogym Excite Run 600 LED. Гарантія.
125 278 ₴
- В наявності
- +380 (95) 450-71-85
Відмінна професійна бігова доріжка від глобально визнаного бренду TechnoGym – Excite Run 600 – універсальна та міцна, ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та якість у тренуваннях, будь то вдома або у комерційному залі.
Завдяки оновленій конструкції зі стильною чорною рамою та оновленою графікою, ця доріжка виглядає сучасно та привабливо, збадьорюючи до активного спорту.
Однією з головних переваг є потужний двигун об’ємом 8 к.с., що дозволяє розігнати бігове полотно до 20 км/год.
Нахил доріжки до 15% для більшого виклику та результативності тренувань.
Просте керування та швидке коригування нахилу та швидкості додатковими кнопками роблять тренування максимально ефективним та комфортним.
Наділена функціональним комп’ютером з LED дисплеєм та безліччю режимів.
З надійним максимальним навантаженням до 200 кг. та просторою біговою поверхнею, ця доріжка забезпечить вам найкращий біговий досвід.
Низька висота бігового полотна від підлоги (20 см.) робить вхід та вихід на тренажер максимально зручними.
Крім того, система Long Life Deck забезпечує довгий термін служби бігового полотна, а сучасні матеріали та надійна конструкція гарантують стійкість та надійність тренажера у тривалому використанні.
Вимірюйте свій пульс за допомогою сенсорних датчиків на ручках або підключіть нагрудний ремінь для точніших вимірювань.
Станьте власником цієї бігової доріжки і відчуйте справжній комфорт та ефективність вашого заняття спортом.
- 15 програм для різноманітних тренувань.
- 6 профільних режимів для кращого пристосування до потреб користувача.
- Швидкий старт, щоб відразу почати тренування.
- Пульсозалежна програма для оптимального навантаження.
- Встановлення цільових значень (час, калорії, дистанція) для досягнення планованих результатів.
- Режим “Втрата ваги” сприяє зменшенню жиру.
Консоль відображає важливі дані: час, швидкість, нахил, відстань, калорії та пульс.
Вартість 3000 Євро, при замовленні по телефону можливий подарунок або торг.
Відновлена до стану практично нової, бігова доріжка від TechnoGym – це результат 7 етапів реставрації, включаючи перефарбовку на ваш вибір щодо кольору та заміну всіх витратних матеріалів.
Ми надаємо 12 місяців гарантії для тренувань на максимумі в будь-якому спортивному залі, а також гарантуємо якісне та надійне обслуговування протягом гарантійного та післягарантійного періодів.
Дзвоніть або ж пишіть прямо зараз щоб скористатися особливою пропозицією та отримати знижку.
Доставка по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- надзвичайно тихий двигун для комфортного використання з потужністю 8 к.с. (Пікова)
- розмір бігової поверхні: 152 х 51 см
- швидкість: від 0,4 до 20 км/год з кроком 0,1 км/год.
- електрично регульований нахил: від 0 до 15%
- комфортна амортизація бігової поверхні
- система plug and play
- вантажопідйомність: 200 кг.
- виробник: Technogym, Італія.
- вага тренажера, кг: 164
- габарити, см: 85х210х148
- гарантія: 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 51 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 164 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 160 см |
- Ціна: 125 278 ₴







