
Професійна бігова доріжка TechnoGym Run 900 Led
95 593 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка професійно відновлена до стану як нова в 7 етапів, замінені всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії в будь-якому залі.
Гарантійний, профілактичний, після гарантійний сервіс.
Дзвони й отримай знижку. Вся Україна.
Бігова доріжка Tegnogym Run 900 являє собою втілення найсучасніших доріжок із погляду технологій, біомеханіки, дизайну та функціональності. Низьке енергоспоживання, здатність розвивати швидкість до 27 км/год і максимальний кут нахилу 18%придатність для професійної спортивної підготовки — це бігова доріжка Run 900.
Доріжка розроблена з високоміцних матеріалів, що робить її надійною та дає змогу проводити тренування у фітнес-центрах і спортивних залах. Компактний і простий у використанні, професійний і безпечний тренажер дає змогу виконувати повний комплекс кардіо вправ для досягнення різних цілей, серед яких зниження ваги, тонізація м'язів і розвиток витривалості.
Fast Track Controls

Змініть швидкість і нахил на ходу за допомогою функції (два джойстики на бильцях) або панелі Swiftpad на консолі, не пропускаючи жодної секунди.
Безшумність і плавність ходу забезпечує систему ременевого передавання (навіть за максимальної швидкості).
Виберіть одну з нових програм інтервального тренінгу. Спалюйте більше калорій, виконуючи різноманітні вправи Cross Training або поступово підвищуйте навантаження. Чергуйте фази підвищеного м'язового навантаження, тренуйтеся за програмою Hi-Low Blocks, перемикаючись із бігу за максимального зусилля на відновлення.
Програма Hills. Професійна імітація бігу по пагорбах, завдяки зміні кута нахилу доріжки на ходу.
Бігова доріжка Technogym Run Now пропонує функцію Cool Down для відновлення нормального серцевого ритму та м'язового тонусу. Контроль за витратою калорій — Calorie Coach.
Система амортизації полотна Long Life Deck забезпечує відповідний рівень амортизації для ніг, запобігаючи впливу на суглоби, м'язи коліна та ступні. Зручний доступ до доріжки.
Сенсорні датчики пульсу та підтримка нагрудного датчика Polar для програм із пульсозалежним режимом
Матеріали рами, платформи та мінімальне тертя бігового полотна, що забезпечується системою Long Life Deck, гарантують менший ступінь зносу та потреби в обслуговуванні.
Тренуючись на Run Now, Ви можете повністю сконцентруватися на тренуванні, тому що він працює на 30% тихіше за інші бігові доріжки. Максимальний рівень шумності за швидкості 14 км/год становить 76 децибел, що, порівнюючи з розмовою двох осіб
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Виробник | Technogym |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 52 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Максимальний кут нахилу | 18 ° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 см |
| Ширина | 96 см |
| Довжина | 218 см |
- Ціна: 95 593 ₴





