Доріжка практично не була у використанні, як нова.
Гарантія 12 міс. надається в будь-який зал.
Вся Україна.
Дзвони зараз, консультація безкоштовно.
Ще більше пропозицій та індивідуальних знижок на нашому сайті.
Бігова доріжка Jog Forma преміального бренду TechnoGym ідеальна для домашніх тренажерних залів.
Завдяки продуманій формі добре підходить для приміщень невеликого розміру. Тренажери лінії Forma спроектовані таким чином, щоб вписатися в будь-який простір на Ваш вибір. Ви можете розмістити їх в будь-якому місці Вашого будинку, тому що, завдяки своєму вишуканому і елегантному дизайну, тренажери цієї лінії підходять до будь-якого стилю.
Професійна тренування в домашніх умовах.
Під час тренування в роботі бере участь квадріцепс і біцепс стегна, сідничні м'язи і м'язи гомілки, м'язи преса і спини. Кут нахилу полотна бігової доріжки до 15 градусів дозволяє підібрати оптимальний рівень навантаження. Двигун потужністю 6 л. с. розвиває швидкість доріжки до 18 км/год, забезпечуючи високоефективний тренінг в домашніх умовах навіть для спортсменів з високим рівнем підготовки.
Пульсозалежне тренування

Методика тренування з постійною ЧСС дозволяє відстежувати частоту пульсу, автоматично регулюючи швидкість, кут нахилу, опір і забезпечуючи безпеку і ефективність тренування. Нагрудний ремінь відстежує частоту серцевих скорочень, тому ви можете спокійно тренуватися в заданому діапазоні.
Новий дисплей з інтуїтивно зрозумілим керуванням
Новий матовий дисплей простий у використанні з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Виберіть тренування та встановіть значення, використовуючи цифрову клавіатуру. Шкала зі світлодіодним підсвічуванням допоможе вам контролювати прогрес результатів під час тренування.
Комфорт і здоров'я.

Спеціальна конструкція тренажера і розташування дисплея сприяють підтримці правильної позиції при бігу, запобігаючи руху голови й очей. Система амортизації бігового полотна знижує небажану навантаження на колінні суглоби і голеностоп.
Комфорт, міцність і безпека

Насолоджуйтеся свободою пересування, завдяки самому широкому бігові полотну цієї тренажерної лінії. Завдяки міцності і довговічності деки Long Life Deck вас чекають роки природного і розслабляючого бігу. Система виявлення Runner Detection System автоматично зупиняє полотно, коли на доріжці ніхто не займається.
Опора для мультимедійних пристроїв

Тримач мультимедійних пристроїв дозволяє безпечно встановити і зафіксувати iPad на консолі, забезпечуючи оптимальний перегляд з будь-якого положення під час тренування.
Професійна біомеханіка
Кожен тренажер має ті ж характеристики, що і обладнання кардиолинии, розробленої для спортзалів і використовуваної олімпійськими чемпіонами. Це означає більшу безпеку, менший обсяг техобслуговування і гарантію того, що ви вибрали якісний продукт, який допоможе досягти високих результатів, не перевантажуючи серце.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 кг |
| Виробник | Technogym |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина полотна | 151 см |
| Ширина полотна | 51 см |
| Тип | Електрична |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 86 см |
| Довжина | 210 см |
- Ціна: 176 093 ₴









Відправка з 19 квітня 2026