
Професійна Бігова доріжка Life Fitness Discover SE3. Гарантія 12мес.
246 530 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка повністю відновлена до стану нової у 7 етапів, перефарбована (є можливість вибрати колір), замінені всі витратні матеріали, нове якісне бігове полотно.
12 місяців гарантії в будь-якому залі.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Подзвони і отримай знижку.
Бігова доріжка Life Fitness Platinum Club, Discover SE3 — це квінтесенція найкращих характеристик сучасних тренажерів, які популярні в середовищі фітнес-клубів і взагалі в світі спортивних тренувань. Завдяки приголомшливою потужності планшетній консолі Discover SE3, яка дозволяє не тільки легко керувати функціями тренажера, але і несе розважальні можливості, забезпечуючи доступ до сервісів в інтернеті та багато іншого, дана модель бігової доріжки здатна вразити величезний сегмент користувачів, що по-справжньому вимогливі до можливостей використовуваного обладнання.
Переваги
-
Безпека
Запатентована система поглинання вібрацій і ударів FlexDeck™ зменшує навантаження на суглоби на 30% порівняно з неамортизованими поверхнями.
-
Простора бігова поверхня 56 x 152 см
При невеликих габаритах 94 x 203 см економічно використовує простір приміщення.
-
Система швидкого старту GoSystem™
Система швидкого старту GoSystem™ дозволяє одним натисканням кнопки почати тренування з саме тією швидкістю ходьби, яку система запам'ятала з вашого попереднього тренування.
-
Моніторинг пульсу
Безпровідна Polar® і цифрова контактна Lifepulse™ системи моніторингу пульсу.
-
Двигун 4 к.с. (пікова потужність 8 к.с.)
з низьким рівнем шуму
-
Беговое полотно с системой DX3
не вимагає змащування протягом експлуатації та унікальна система автоматичного центрування полотна Advanced Belt Tracking System
Можливості консолі
- Високотехнологічні сенсорні консолі нового покоління Discover SE3 забезпечують доступ до Інтернету, надають доступ до хмарних технологій LFconnect™ та сумісні з мобільними пристроями. Раніше таке обладнання встановлювалося лише у найкращих фітнес-клубах світу, але тепер ви можете використовувати його у себе вдома.
-
Багато готових прорграм тренувань
Для користувачів будь-якого рівня
-
Сумісність з хмарним ресурсом LFconnect
Доступ до створення індивідуальних програм тренувань та ведення статистики тренувань.
-
Сумісність з фітнес програмами
Беріть участь у змаганнях із суперниками з різних країн світу в режимі реального часу (RunSocial), ведіть щоденник споживання та витрати калорій у MyFitnessPal, стежте за здоров'ям за допомогою програм Apple Health та Google Fit. Дані про результати ваших тренувань передаються в мобільні програми автоматично.
-
Ігри
Вибирайте розвагу під час тренування: маджонг, шахи, судоку чи пасьянс.
-
Віртуальні екскурсії
Каліфорнія. Європа. Африка. Новий погляд на тренування – інтерактивні екскурсії в HD-якості. Lifescape дає реалістичні відчуття подорожі мальовничими куточками планети: швидкість відтворення залежить від вашого темпу, а ухил бігового полотна змінюється відповідно до підйому або спуску на екрані.
Комфорт
-
Свобода руху
-
Великий простір не обмежує руху і дозволяє тренуватися в повній формі.
-
Удобное управление
-
Додаткова панель з кнопками управління швидкістю і ухилом розташування на рукоятях.
-
Вбудована підставка для смартфона або планшета.
-
Роз'єми на лівій панелі: USB, навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 кг |
| Виробник | Technogym |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Призначення | Професійне |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 см |
| Ширина | 94 см |
| Довжина | 203 см |
- Ціна: 246 530 ₴







