
Бігова доріжка Technogym SKILLRun UNITY 5000 (професійна)
427 655 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка повністю відновлена до стану нової за 7 етапів, перефарбована (є можливість, вибрати колір), замінені всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії в будь-якому залі.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Зателефонувати й отримай знижку. Вся Україна.
Бігова доріжка для розвитку швидкості, сили, витривалості та гнучкості.
МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ 30 КМ/ЧДля найінтенсивніших спринтерських забігів.
ВЕЛИКЕ ТРЕНУВАЛЬНЕ МІСТБЕННЯЗавдяки широкому біговому полотна 55 см і рами з обтічним профілем.
УГОЛ НАКЛОНА ОТ +25% ДО -3%Для реалістичності важких підіймань і спусків із пагорбів.
ПЕРЕВАГИ ВСЕ ВАЖЕННЯ ДО ТОМУ, ЩО ДОВЖНА «МЕТИ» БЕЗЖИВАННЯ ДОРОЖКА.
Унікальний тренажер розроблений з урахуванням побажань атлетів-професіоналів, шанувальників фітнесу та бігу, містить вправи для підготовки до змагань із трьохборів, марафону та спринту.
ТЕХНОЛОГІЯ MULTIDRIVETM
Компанія Technogym розробила бігову доріжку, яка відповідає всім потребам бігунів на короткі, середні та довгі дистанції: від шанувальників триборі та марафону до спринтерів.
SKILLRUNTM — перший біговий тренажер, на якому можна тренуватися та виконувати силові вправи. Завдяки інноваційній технології MULTIDRIVETM ви можете використовувати доріжку для бігу або змінити навантаження й увімкнути силове тренування «штовхання саней». Це дає можливість атлетам працювати на одному тренажері над швидкістю, спритністю, потужністю й витривалістю!

Виберіть програму PARACHUTE TRAINING і тренуйтеся з додатковим комплектом PARACHUTE TRAINING KIT (ексклюзивні розробки компанії Technogym) для збільшення опірності та максимальної швидкості.
Тренувальна програма з екіпіруванням створюють повне відчуття бігу з парашутом: нульове початкове навантаження збільшується з набором швидкості та знижується у разі зменшення швидкості бігу. Таке тренування ідеально підходить для збільшення швидкісних показників атлета.

Виберіть програму SLED TRAINING (унікальна розробка Technogym для бігових тренажерів), щоб збільшити свою міць і силу. Тренувальна програма створює імітацію реального силового тренування «штовхання саней»: високе початкове навантаження зменшується до постійного з набором швидкості та збільшується у разі зниження темпу штовхання.
Завдяки спеціальному покриттю бігового полотна SLAT BELT, ваші ноги не будуть прослизати навіть на високих рівнях опору. Таке тренування ідеально підходить для зміцнення м'язів ніг і збільшення вибухової потужності.

Використовуйте темпове тренування CADENCE і вправи на спритність для поліпшення нервово-м'язової координації. Широке бігове полотно не обмежує рухів і дає можливість комфортно тренуватися в різному темпі та різних площинах обладнання.
ВИНОСЛИВІСТЬ ФУНКЦІЯ BIOFEEDBACK («ОБРАТНА ЗВ'ЯЗЬ») ПЗВОЛІТ ЗВИЛИЧИТИ ВАШУ ВИНОСЛИВІСТЬ.Використовуйте інтерактивну функцію BIOFEEDBACK для отримання в реальному часі повної інформації про основні параметри вашого тренування. Спеціальне колірне кодування характеристик дає можливість контролювати заняття, підвищувати витривалість і покращувати результати бігу.
SKILLRUN UNITY 5000До комплектації версії входить консоль Unity 3.0 з екраном 19" для надання повного спектра інформації про тренування за допомогою функції Biofeedback. Доступний весь розважальний контент Unity: перегляд кіно, зв'язок і доступ до інтернету.
Можливості версії: Skillrun Class UI, Bootcamp UI, Routines, Biofeedback, тренування Санки, Парашут і Біг із опором, TV, соціальні мережі, Netflix, навігація в інтернет.
ТРЕНУВАННЯ ОЛИМПИЙСКИХ ЧЕМПИОНОВ
TECHNOGYM З 2000 РОДА СТАЛ ОФІЦІАЛЬНИМ ПОСТАВАЛЬНИМ ОБОРУДАННЯ ДЛЯ ЗИМНИХ И ЛЕТНИХ ОЛИМПИЙСКИХ ИГР
Компанія створила тренувальні центри та на останніх іграх у Пхончхані 2018, надавши олімпійцям для тренувань, зокрема унікальні бігові доріжки SILLRUNTM.
Як партнер лідерів світового спорту, Technogym продовжує задавати тренди розвитку фітнес-технологій. Компанія створює нове обладнання, методи та системи тренувань, які дають змогу готувати нових чемпіонів у сотні різних видів спорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 220 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 25 ° |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 180 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 87 см |
| Висота | 168 см |
- Ціна: 427 655 ₴









