
Стійка для Body Pump (штанг)
24 447 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 19 квітня 2026+380 (67) 632-78-73
Продаж та консультація - +380 (95) 450-71-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка дозволяє зберігати аксесуари акуратно і організовано у вашому тренажерному залі або фітнес-клубі. А його ергономічний дизайн дозволяє легко користуватись аксесуарами при зміні ваги.
20 пар - Д: 73 cm В: 180 cm Ш: 135 cm.
Гарантія 12 міс.
Apus Sports - це європейський бренд, який динамічно розвивається на фітнес-ринку, виробляє аксесуари та вільні ваги - засновником якого є Total Fitness Concept.
Фотогалерею наших робіт можна подивитись тут - https://apus-sports.com/ua/%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d1%84%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%be/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Вертикальна |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 135 см |
| Висота | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Apus Sports |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 447 ₴




