
Професійний степер TECHNOGYM excite 700 UNITY з інтернетом
166 031 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Професійний степер — це популярний кардіотренажер, призначений для якісних тренувань м'язів ніг і ягідної зони. Крім того, це обладнання дає змогу тренувати витривалість, зміцнює серцево-судинну систему, допомагає виводити токсини з організму та боротися зі стресом.
Професійний степер TECHNOGYM Step 700 UNITY — це модель степерів нового покоління, що дає змогу поєднати ефективні та комфортні тренування з приємним проведенням часу. Степпер TECHNOGYM Step 700 UNITY дає можливість під час тренувального процесу слухати улюблену музику, переглядати відеофайли, а також гортати сторінки інтернету.

тіла під час тренування
Опорні ручки розташовані в такий спосіб, щоб запобігти
нахил корпусу та підтримувати безпечне та правильне положення тіла для ще більшої ефективності Ваших занять

Важіль контролю швидкості є простим і безпечним пристосуванням
настроювання обладнання під час заняття. Вам не потрібно переривати свою
тренування; немає ризику отримання травми у разі неправильного положення тіла

руху
Інноваційна система ремінного передавання Smooth Motion забезпечує
безшумну роботу та плавність руху кардіотренажера

Із сенсорним РК-дисплеєм має персональні облікові записи користувачів, які відстежують усі важливі користувацькі дані, як-от: індивідуальні навчальні програми/записи, улюблені телеканали, вебзакладки, локальна погода, синхронізація користувача контенту.
UNITY — це довгоочікуваний наступник успішної консолі Technogym. Програмне забезпечення консолі UNITY розроблене на платформі Android, з якою можна набагато більше під час навчання.
Досліджуйте свої улюблені вебсайти, дивіться телевізор або відпочивайте, граючи в найкращі доступні ігри. Це лише невелика частина того, що можливо на консолі, завдяки своєму магазину застосунків UNITY, можливості нескінченні.
Завдяки UNITY ви можете вибирати курси на відкритому повітрі в змодельованій реальності або зв'язатися зі своїми друзями або тренером через INTERNET.
Ви також можете використовувати UNITY для перегляду фільмів, зображень і прослуховування музики, що зберігається на вашому комп'ютері.
Вже встановлено: YOUTUBE, Facebook, програма навчання "Веди мене", веббраузер, NFC, аудіороз'єм, USB-порт для мультимедіа, аудіоконтент Android доступний через USB.
Якщо ви встановили застосунок Mywellness на свій смартфон, ви можете під'єднати його до консолі UNITY і мати під рукою всі свої попередні тренування й досягнуті результати, у такий спосіб ви зможете легко продовжити там, де зупинилися.
Дисплей також має багато місця для зберігання пляшки, ключів, Ipod або інших аксесуарів.
До особливостей моделі відносять:
- Підтримка постійної частоти серцевих скорочень методом вибору оптимального навантаження;
- Якісне покриття рами;
- Незалежне живлення;
- Компактні розміри;
- Можливість варіння кількості кроків за хвилину (від 40 до 240);
- Понад двадцять рівнів інтенсивності;
- Постійний плавний рух;
- Ергономічні, прогумовані, антиковзні педалі для максимального комфорту та безпеки;
- Незалежне переміщення майданчика для ніг ідеально підходить для тренування почуття рівноваги та координації;
- Правильна поза. Опорні ручки оптимально розташовані, щоб запобігти нахилу та допомогти підтримувати правильну поставу під час тренування;
- Fast Track Control. Важіль забезпечує безпечне та просте настроювання пристрою під час тренувань.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Рама - високоміцне зносостійке з двошаровим фарбуванням і лакуванням
- Система навантаження - електромагнітна (гібрид генератор JIDTM)
- Кількість рівнів навантаження - 25
- Відстань між педалями — 83 мм. (супермалий Q-Фактор E.S.Q.F.TM)
- Висота кроку — 310 мм.
- Макс. вага користувача — 182 кг
- Вага нетто - 116 кг
- Розміри (ШхДхВ) — 79х111х184 см
Тренажер повністю відновлений до стану нового, порошкова якісна фарба (буває можливість вибрати колір), замінені всі витратні матеріали.
Гарантія — 12 місяців.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Зателефонувати й отримай знижку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стаціонарний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Хід педалей | Незалежний |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | Більше 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Генератор |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Кількість кроків, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Клавіші на рукоятках, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 116 кг |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 184 см |
- Ціна: 166 031 ₴














