
TechnoGym Run Now 700 Unity Професійна Бігова Доріжка з інтернетом. Гарантія рік +
266 655 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка повністю відновлена, перефарбована (є можливість, вибрати колір), замінені всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Все відреставроване обладнання є в чудовому стані. Тренажери повністю справні та зовні не відрізняються від нових. У межах ремонтних робіт вони піддаються ретельній перевірці, а проблемні або несправні компоненти замінюються новими, оригінальними деталями.
Важливо, що кожен такий тренажер повністю підготовлений до інтенсивних штатних навантажень у вимогливих умовах фітнес-клубів. Водночас відреставроване обладнання дає змогу істотно скоротити витрати, адже його вартість нижча (в середньому на 70%), ніж у аналогічних нових моделей.
Зателефонувати й отримай знижку.
Тренажер Run Now є втіленням найсучасніших бігових доріжок із погляду технологій, біомеханіки, дизайну та функціональності. Низьке енергоспоживання, здатність розвивати швидкість до 25 км/год і максимальний кут нахилу 15%, придатність для професійної спортивної підготовки — все це бігова доріжка Run Now. Ця бігова доріжка обладнана трирівневою системою захисту та вирізняється новим розташуванням екрана, завдяки якому Ви приймаєте правильну позицію та виконуєте вправи без ризику пошкодження м'язів і суглобів.





Сприяє підтримці правильної позиції!
Особливе розташування дисплея було розроблено з урахуванням біомеханічних досліджень і дає змогу підтримувати правильну природну позицію, запобігаючи руху голови та очей.
Завдяки системі Fast Track Control, кнопки для регулювання швидкості та кута підіймання розміщені і на дисплеї и на ручках. Вони добре помітні та розміщені завжди під рукою. Ви можете змінювати параметри тренування, не зупиняючись і не змінюючи положення.
Перевірений інтерфейс користувача. Тренажер Run Now пропонує: Функцію Cool Down для відновлення нормального серцевого ритму та м'язового тонусу. Контроль за витратою калорій — Calorie Coach. Вбудований регульований вентилятор. Сенсорні датчики для рук, розташовані під екраном для забезпечення постійного моніторингу.

Гарантує безпечний і природний біг. Ходьба або біг на тренажері Run Now безпечні для м'язів і суглобів. Матеріал і конструкція платформи забезпечують відповідний. Рівень амортизації для ніг, запобігаючи впливу на суглоби та м'язи коліна та стопи. Зручний доступ до доріжки. Для зручності користувачів ТМ TechnoGym була створена низька та зручна посадка. Відповідно, користувачеві буде завжди відкритий легкий доступ до тренажера.
Безшумний. Тренуючись на Run Now, Ви можете повністю сконцентруватися на тренуванні, тому що він працює на 30% тихіше, ніж інші бігові доріжки. Максимальний рівень шумності за швидкості 12 км/год становить 76 децибелів, що можна порівняти з чимось середнім між бесідою двох осіб і шумом усередині автомобіля.
Консоль UnityTM (19")

Тренажер обладнаний ультрасучасною мультимедійною консоллю Unity 3.0 з прошивкою 4.0 , що працює на базі Android. Unity™ проста в керуванні та за обладнанням схожа на гарний планшет зі швидким процесором і якісним сенсорним екраном. Завдяки консолі ви можете персоналізувати свої тренування: система mywellness "пам'ять" вас і всі деталі ваших занять, хай де ви робитимете. Єдина "екосистема" Technogym дасть змогу легко перемикатися з одного тренажера на інший у межах одного тренування або з одного користувача на іншого, якщо ви тренуєтеся в команді. Ви можете увійти в систему через Bluetooth або Wi-Fi за допомогою телефона або планшета Android або iOS. Під час тренування на консолі зображаються всі деталі вашої активності, а всі параметри вправ можна змінювати одним-двум'я рухами. У систему вже завантажені безліч варіантів готових тренувань.
Консоль Unity зробить усе для того, щоб ваші заняття були цікавими. Функція «Марафон» дає змогу вам пробігти найвідоміші марафони та не обов'язково за одне тренування: просто продовжуйте біг із того місця, де зупинилися. Киньте виклик друзям і колегам у застосунку Versus і змагайтеся в реальному часі: створіть свою власну перегони або приєднайтеся до чужої! Під час тренувань можна дивитися фільми та серіали через застосунок Netflix, відео в Youtube, слухати інтернет-радіо або просто приємну музику. Можливість під'єднання Apple Watch.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 220 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 52 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Body Fat, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 195 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 219 см |
| Ширина | 94 см |
| Висота | 155 см |
- Ціна: 266 655 ₴














