
Професійний фітнес коврик Apus Sport 143 см. Рожевий
1 660 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: afm143pink
+380 (67) 632-78-73
Продаж та консультація - +380 (95) 450-71-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний фітнес килимок для пілатесу та йоги.
Виготовлений з легкого для чищення матеріалу, має міцне та неслизьке покриття, яке забезпечує гарне зчеплення під час тренування.
Не піддається деформації, без запаху. Не вбирає піт та вологу
Додатковою перевагою є отвори, що полегшують гігієнічне зберігання.
Можна придбати тримач (вішалку) для фітнес-килимків у нашому магазині.
Розмір: 143 см х 60 х 1 см.
Гарантія 6 міс.
Килимок на сайті виробника натисніть тут
При замовленні по телефону - безкоштовна доставка.
Apus Sports - це європейський бренд, який динамічно розвивається на фітнес-ринку, виробляє аксесуари та вільні ваги - засновником якого є Total Fitness Concept.
Фітнес аксесуари Apus використовуються у сотнях залів по всій Європі та Україні. Галерея кількох робіт тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apus Sports |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Килимок/мат |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 500 г |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴




