
Професійна Бігова доріжка Life Fitness 95T Achieve
125 781 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
0954507185
0676327873Life Fitness 95T Achieve
Бігова доріжка преміумкласу. Призначена для інтенсивного комерційного використання. Обладнання Life fitness характеризується витривалістю, а також простотою у використанні та в обслуговуванні. Ці бігові доріжки слугують основою практично кожного фітнес-лугу у світі. Незалежно від того, чи буде доріжка використовуватися 24 години на добу, чи 8 годин, чи буде на ній тренуватися 100 клієнтів на день, чи 1000 клієнтів Вашого клубу, доріжка Life Fitness 95T Achieve витримує будь-які навантаження завдяки закладеному конструкторам і виробниками надзвичайного запасу міцності на довгі роки.
ОСОБЕННОСТИ
Система автоматичної зупинки STRIDE SENSOR - тренажер фіксує покидання користувачем бігового полотна та після невеликої затримки зупиняє полотно.
Нова система керування Activity Zone - зручне розміщення кнопок керування під рукою. Додана кнопка зупинки.
29 програм тренувань — (Швидкий запуск — Quick Start, Ручне введення — Manual, випадкове — Random, Холми — Hill, Кардіо — Cardio, Спалювання жиру — Fat Burn, Фітнес-тест — Fit Test, Настроювана замінка — Customized Cool Down).
Моніторинг пульсу - здійснюється високоточними цифровими контактними сенсорами LifepulseTM або автономною системою телеметрії Polar®
Заряджання для мобільних пристроїв.
Низький рівень шуму.
Знімні підставки для напоїв - дві великі знімні постачання для напоїв, зручні у використанні та очищенні.
Бігове полотно та плита DX3:
- бігове полотно не вимагає змащення впродовж усього періоду експлуатації!
- ABTS™ — унікальна система автоматичного центрування бігового полотна виключає зміщення полотна в процесі експлуатації
- FlexDeck™ - патентована система амортизації, що складається з восьми особливо міцних амортизаторів LifespringTM гарантує стабільну та м'яку амортизацію в будь-якій точці бігового полотна, незалежно від ваги та стилю бігу тренуваного.
Параметри, що відтворюються на екрані - швидкість, нахил, частота серцевих скорочень, темп, що залишився час, час доби, пройдена та залишена відстань, калорії, калорії на годину, вати, METS, вибір мови (19 варіантів), повідомлення користувачеві, профіль тренування.
Тренажери від провідного виробника — запорука престижу та статусу вашого клубу!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розміри (Д x Ш x В) - 204 x 94 x 159 см.
- Вага 201 кг.
- Бігове полотно (довжина х ширина) — 153х56 см.
- Швидкість — 0.8-23 км.
- Максимальна вага користувача — 182 кг.
- Кут підіймання 0 +15%
- Бічні поручні — 66 см, згладжені
- Вбудована підставка для напоїв — 2
- Система полотна та деки DX3™
- Вбудована підставка для книг Да
- Панель Ergobar - Да
- Запобігає оповіщенню про знос полотна — Да
- Зварна сталева рама, транспортувальні ролики в передній частині та вирівнювальні опори в задній — Да
- Система амортизації Flex Deck — Да
- Система простої зміни роз'єму для навушників — Немає
- Ходьба — Біг — Біг підтюпцем Да
- Система програмування «на ходу» — Да
- Параметри електроживлення от 110 до 230 В.
- Двигун — перем. струму потужністю 4,0 л.с. (пікова — 8,0 л.с.) з контролером MagnaDrive™.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Fitness |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 182 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Довжина полотна | 153 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Body Fat, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 200 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 204 см |
| Ширина | 94 см |
| Висота | 159 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | USA |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Стан | відновлена |
- Ціна: 125 781 ₴

