
Професійна бігова доріжка Life Fitness Integrity SST з преміальною консоллю SE3 HD
276 718 ₴
- Під замовлення
Відправка з 05 травня 2026+380 (67) 632-78-73
Продаж та консультація - +380 (95) 450-71-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бігова доріжка повністю відновлена, перефарбована, замінені всі витратні матеріали, 12 або навіть 24 місяці гарантії. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Подзвони і отримай знижку або додаткову гарантію!
Life Fitness Integrity SST
Вершина еволюції бігових доріжок Life Fitness. Преміальний дизайн, ідеальна ергономіка, довге бігове полотно, потужний двигун і чудова система амортизації. Бігова доріжка серії Platinum Club поєднує в собі неперевершений комфорт та ідеальну функціональність. Integrity S SE3 HD має 21" сенсорний РК-екран високої роздільної здатності, TV, інтернет з підпискою на популярні сервіси, ігри і віртуальний ландшафт.
Переваги
|
У роботі бере участь серцевий м'яз, квадрицепси і біцепси стегна, литкові м'язи, а також м'язи-стабілізатори тазу, стегон і хребта |
Сумісна з додатком Paofit, яке дозволяє перетворити рутинне і нудне заняття фітнесом в веселе і яскраве розвага |
У консолі є можливість зміни і збереження персональних даних, їхнього захисту за допомогою пароля |
|
Можливе підключення до смартфону на базі операційних систем iOs і Android, спілкування з друзями і персональним тренером через інтернет
|
Для кожного профілю можливе формування списку обраних інтернет - ресурсів
|
Спеціальний додаток LFconnect дозволяє відстежувати ефективність тренування
|
|
Вбудовані контактні сенсори Lifepulse на рукоятях тренажера і нагрудний датчик Polar дозволяють легко контролювати пульс
|
Пульсозавісимиє програми змінюють інтенсивність тренінгу залежно від частоти серцевих скорочень
|
Зручні бічні і передні рукояті надають додаткову стабілізацію при інтенсивному виконанні тренінгу
|
|
Спеціальна система амортизації Flex Deck знижує навантаження на суглоби на 30%
|
Міцні амортизатори LifeSpring і конструкція бігової доріжки гарантують довговічність якісної роботи тренажера
|
Підключивши Integrity до до LFconnect, фітнес-клуби можуть одержувати докладні дані про використання обладнання і повідомлення про необхідність профілактичного обслуговування
|
|
Такі переваги конструкції, як мала висота підйому (20 см) і широке бігове полотно (56 см), оцінять не тільки початківці, але й досвідчені спортсмени
|
|
Тренажери серії Integrity легко обслуговувати і ремонтувати, що значно збільшує термін роботи і скорочує час простою
|

Преміальна консоль SE3 HD
Відеоекскурсії Lifescape в HD-якості допоможуть сконцентруватися на кардіотренуваня за. Подорожуйте по мальовничим куточкам планети і знайомтеся з їх визначними пам'ятками. Під час проходження маршруту тренажер буде автоматично збільшувати навантаження на педалях або ухил бігової доріжки, якщо дорога йде в гору, а також синхронізувати швидкість відтворення відео з вашим темпом.
В консолі бігових доріжок інтегровано мобільний додаток RunSocial — інтерактивні онлайн-змагання з бігу в режимі реального часу між користувачами з усього світу. Регулярно в додатку організовуються міжнародні забіги на знаменитих трасах Лондонського і Празького марафону одночасно з проведенням цих змагань.
- 21" яскравий сенсорний дисплей високої чіткості з роздільною здатністю 1080р
- USB-вхід для підзарядки ваших пристроїв
- Сумісна з телеметрією Polar та інших датчиків ЧСС, що підключаються через Bluetooth
- До 42 програм тренувань
- Створення необмеженого числа користувальницьких профілів
- Можливість входу в обліковий запис за QR-кодом
- Завантаження власної програми тренування користувача з програми LFconnect
- Перегляд веб-сайтів, підключення ТВ, Youtube, Facebook
- Незважаючи на багатий функціонал, консолі SE3 HD гранично прості в управлінні. На консолі зручно вибирати параметри тренування, легко знайти улюблені розваги, відстежувати свій прогрес. Усі потрібні вам функції завжди під рукою.

Характеристики тренажера
- Розміри (Д x Ш x В) - 209 x 92 x 142 см
- Двигун змінного струму 4 л. с. (Пікова потужність — 8 л. с.) з контролером MagnaDrive
- Швидкість 0.8 — 23 км/год
- Висота над підлогою — 20 см
- Нахил полотна — 0% — 15%
- Бігове полотно — 152 х 56 см
- Система амортизації — FlexDeck
- Вимоги до електроживлення — від 120 В
- Максимальна вага спортсмена, при якому можливе безпечне використання тренажера — 182 кг
- Вага обладнання в робочому стані — 193 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 193 кг |
| Виробник | Life Fitness |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 182 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Body Fat, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 см |
| Ширина | 92 см |
| Довжина | 209 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | USA |
| Кількість тренувальних програм | Більше 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 718 ₴




