
Професійний Степер Technogym Excite 700 Visioweb
95 593 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 07 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Професійний степер — це популярний кардіотренажер, призначений для якісних тренувань м'язів ніг і сідничної зони. Крім того, це обладнання дає змогу тренувати витривалість, зміцнює серцево-судинну систему, допомагає виводити токсини з організму та боротися зі стресом.
До особливостей моделі відносять:
- Правильна поза. Опорні ручки оптимально розташовані, щоб запобігти нахилу та допомогти підтримувати правильну поставу під час тренування.
- Fast Track Control. Важілі Fast Track Control забезпечують безпечне та просте настроювання пристрою під час тренувань.
- Підтримка постійної частоти серцевих скорочень методом вибору оптимального навантаження;
- Якісне покриття рами;
- Незалежне живлення;
- Компактні розміри;
- Можливість варіння кількості кроків за хвилину (від 40 до 240);
- Понад двадцять рівнів інтенсивності;
- Постійний плавний рух. Система ремінного передавання Smooth Motion гарантує безшумну роботу та плавний рух.
- Ергономічні, прогумовані, антиковзні педалі для максимального комфорту й безпеки.
- Незалежне переміщення майданчика для ніг ідеально підходить для тренування почуття рівноваги та координації.

Із сенсорним РК-дисплеєм має персональні облікові записи користувачів, які відстежують усі важливі користувацькі дані, як-от: індивідуальні навчальні програми/записи, улюблені телеканали, вебзакладки, локальна погода, синхронізація користувача контенту.
Вебконсоль Viso також пропонує низку розважальних опцій: youtube, аналогове ТВ (PAL, NTSC), цифрове ТВ, аналогове та цифрове радіо, веббраузер, ігри (через магазин застосунків Technogym), аудіороз'єм, USB-порт для мультимедіа, аудіоконтент Android доступний через USB.
Дисплей також має багато місця для зберігання пляшки, ключів, Ipod або інших аксесуарів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Рама - високоміцне зносостійке з двошаровим фарбуванням і лакуванням
- Система навантаження - електромагнітна (гібрид генератор JIDTM)
- Кількість рівнів навантаження - 25 (мінімум від мережі/без мережі: 18 ватів/18 ватів)
- Відстань між педалями — 83 мм. (супермалий Q-Фактор E.S.Q.F.TM)
- Висота кроку — 310 мм.
- Макс. вага користувача — 182 кг
- Вага нетто - 116 кг
- Розміри (ШхДхВ) — 79х111х184 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стаціонарний |
| Максимальна вага користувача | 182 кг |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Хід педалей | Незалежний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Генератор |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Кількість кроків, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Клавіші на рукоятках, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 116 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 184 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів навантаження | 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
- Ціна: 95 593 ₴












