
Професійна Бігова Доріжка Life Fitness 95T ENGAGE
120 750 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Life Fitness 95T ENGAGE
Бігова доріжка 95T — це поєднання стилю з комфортом. Унікальний дизайн із повним набором необхідних і доступних функцій мотивує спортсменів до тренування. Тренажер від Life Fitness унікальний, завдяки чому надихає та мотивує користувачів. Система ременів і палуб DX3TM, технології FlexdeckTM і зручний дизайн з елементами керування, розташованими біля кінчиків пальців користувача, розроблені для максимального задоволення від кардіотренування.
ОСОБЕННОСТИ:
33 програми тренувань.
Система автоматичної зупинки STRIDE SENSOR - тренажер фіксує покидання користувачем бігового полотна та після невеликої затримки зупиняє полотно.
Нова система керування Activity Zone - зручне розміщення кнопок керування під рукою. Додана кнопка зупинки.
Моніторинг пульсу - здійснюється високоточними цифровими контактними сенсорами LifepulseTM або автономною системою телеметрії Polar®
Заряджання для мобільних пристроїв.
Низький рівень шуму.
Знімні підставки для напоїв - дві великі знімні постачання для напоїв, зручні у використанні та очищенні.
Бігове полотно та плита DX3:
- бігове полотно не вимагає змащення впродовж усього періоду експлуатації!
- ABTS™ — унікальна система автоматичного центрування бігового полотна виключає зміщення полотна в процесі експлуатації
- FlexDeck™ — патентована система амортизації, що складається з восьми особливо міцних амортизаторів LifespringTM гарантує стабільну та м'яку амортизацію в будь-якій точці бігового полотна, незалежно від ваги та стилю бігу тренуваного.
Параметри, що відтворюються на екрані - швидкість, нахил, частота серцевих скорочень, темп, що залишився час, час доби, пройдена та залишена відстань, калорії, калорії на годину, вати, METS, вибір мови (19 варіантів), повідомлення користувачеві, профіль тренування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розміри (Д x Ш x В) - 204 x 94 x 159 см.
- Вага 201 кг.
- Бігове полотно (довжина х ширина) — 153х56 см.
- Швидкість — 0.8-23 км.
- Максимальна вага користувача — 182 кг.
- Кут підіймання 0 +15%
- Бічні поручні — 66 см, згладжені
- Вбудована підставка для напоїв — 2
- Система полотна та деки DX3™
- Вбудована підставка для книг Да
- Панель Ergobar - Да
- Запобігає оповіщенню про знос полотна — Да
- Зварна сталева рама, транспортувальні ролики в передній частині та вирівнювальні опори в задній — Да
- Система амортизації Flex Deck — Да
- Система простої зміни роз'єму для навушників — Немає
- Ходьба — Біг — Біг підтюпцем Да
- Система програмування «на ходу» — Да
- Параметри електроживлення от 110 до 230 В.
- Двигун — перем. струму потужністю 4,0 л.с. (пікова — 8,0 л.с.) з контролером MagnaDrive™.
Тренажери від провідного виробника — запорука престижу та статусу вашого клубу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Fitness |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 182 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 153 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Body Fat, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 200 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 204 см |
| Ширина | 94 см |
| Висота | 159 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | USA |
- Ціна: 120 750 ₴




