Професійний степер — це популярний кардіотренажер, призначений для якісних тренувань м'язів ніг і сідничної зони. Крім того, це обладнання дає змогу тренувати витривалість, зміцнює серцево-судинну систему, допомагає виводити токсини з організму та боротися зі стресом.
Степери — це своєрідний «замінник» ходьби вгору сходами. Медичні фахівці всього світу рекомендують за можливістю кожному хоча б раз на день підіймати по ступнях. Якщо у вас вдома є ліфт, не поленіться і підніміться на свій поверх самостійно. Це невелике тренування не забере у вас багато часу, а користь організму принесе неабияку, що ви оціните в солідному віці.
Особливості тренажера
Професійний степер Technogym прекрасно підійде не тільки для тренування витривалості та зміцнення судин. Це обладнання має спеціальну конструкцію, яка не тільки ергономічна для користувача, але й дає можливість додатково розвивати рівновагу, спритність і координацію рухів.
Рекомендований як регулярний «засобу» для зниження ваги, спалювання жиру, для загальної фізичної підготовки. Обладнання має кілька режимів роботи, які легко запрограмувати самостійно, регулюючи частоту та інтенсивність навантаження.
До особливостей моделі відносять:
- підтримка постійної частоти серцевих скорочень методом вибору оптимального навантаження;
- якісне покриття рами;
- незалежне живлення;
- компактні розміри;
- можливість варіювання кількості кроків за хвилину (від 40 до 240);
- понад двадцять рівнів інтенсивності;
- інформативний дисплей із виведенням усієї інформації про тренування та стан спортсмена.
У пам'яті тренажера закладено 7 різних тренувань і 23 спеціалізованих вправи, які дадуть змогу ефективно займатися спортсменам із будь-яким рівнем підготовки. На екрані можна отримати інформацію про вашу швидкість і частоту кроку, середню витрату калорій, частоту пульсу, час тренування й багато іншого.
Якість за доступною вартістю
Професійний степер від нашого магазину — це повністю ідентичне новому обладнанню модель. Ми закуповуємо тренажери в США та Європі, після чого змінюємо зношені елементи на нові, перетягуємо сидіння, змінюємо прошивку на електроніці та за потреби відновлюємо ідеальний зовнішній вигляд.
Степер Technogym б/у обійдеться вам як мінімум утричі дешевше нового аналога, водночас його характеристики та робочі параметри повністю відповідають магазинним зразкам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стаціонарний |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Хід педалей | Незалежний |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Генератор |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Кількість кроків, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Вага | 106 кг |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 178 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів навантаження | 25 |
- Ціна: 85 531 ₴









