
Спин байк Technogym Cycle Spin Bike with Console
50 312 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Вартість 1000 Євро
є модель за 600 євро
Хоч яку мету ви собі ставили — спалити зайві калорії, підготуватися до велогонки або просто тримати себе у формі, Spin Bike допоможе її досягти, даючи пережити в залі ті самі відчуття, що й на трасі.
Тренажер дає змогу перемикатися між 20 рівнями опору.
Різноманітність стилю їзди: чудова біомеханіка й ергономіка забезпечують правильну поставу під час їзди та дають змогу всім користувачам насолоджуватися безкомпромісними характеристиками.
Швидка та проста система налаштувань: дає змогу швидко й безпечно регулювати параметри.
Регулювання сидіння: вгору, вниз, уперед, назад.
Повне тренування: Підтримуйте здоров'я своєї серцево-судинної системи, зміцнюйте ноги та ягідні м'язи, покращуйте та підтримуйте свою статуру, допомагайте керувати своєю вагою й підтримувати рухливість суглобів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Вага маховика | 25 кг |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Швидкість |
| Вага | 67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 104 см |
- Ціна: 50 312 ₴





