
Адаптивний тренажер Technogym Vario 700 Visioweb
128 296 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Професійний адаптивний тренажер 3в1 Technogym Vario 700 Visioweb.
- Унікальність даного тренажера полягає в тому, що він здатний замінити відразу 3 тренажера: степпер, орбітрек і велотренажер;
- Дозволяє продуктивно займатися вдома;
- Не вимагає багато місця;
- Більше ніяких фіксованих траєкторій і нудних програм;
- Рухайтеся так, як вам подобається, як вам зручно;
- Короткі кроки, довгі кроки, біг, підйом по сходах;
- Використання важелів для рук;
- Ніякого навантаження на суглоби;
- Інтерес до тренувань НЕ пропадає з новими рухами;
- Зручний для широкого кола осіб;
- Консоль управління - великий сенсорний екран з підключенням до інтернету;
- Використовуйте його як орбітрек, як степпер і велотренажер. Technogym Vario це дозволяє;
- Універсальний адаптивний тренажер 3в1 від Technogym - вибір професіоналів італійської якості;
- Надсучасний дизайн з бездоганною біомеханікою!
Technogym Vario – це остання розробка в рамках лінійки кардіотренажерів Excite™, унікальний і інноваційний тренажер, що дозволяє виконувати широку гаму вправ.

Сходження по сходинках

Ходьба

Біг
Кросстренер Vario поєднує в собі кращі елементи степерів і крос-тренажерів. Дозволяє проводити три типи тренувань на одному тренажері: вертикальний степ, імітує рухи вгору-вниз, еліптичні рухи, що імітують ходьбу або біг, і спеціальне рух Vario, що імітує швидкий біг спортсмена з широким кроком до 83 див. Vario синхронізує навантаження на верхню і нижню частину тіла і дозволяє спалювати від 200 калорій за 20 хвилин до тренінгу.
Тренажер VARIO в стані динамічно і автоматично адаптувати розмір кроку незалежно від зросту користувача, забезпечує плавне і природне рух, крім того, забезпечує найдовший крок серед еліптичних тренажерів на ринку - від 0 до 83 див.
Простота перемикання між вправами
Всі три види тренувань легко можуть перемикатися користувачем по ходу тренінгу без необхідності зупинки і додаткових налаштуваннях. Найбільш оптимальним поєднанням є: перехід від степу до еліптичних рухів, потім - до бігу широким кроком, завершується тренування переходом до степовим руху.Контроль і безпека
Телеметрична система контролю пульсу і сенсорні датчики на рукоятях дозволяють стежити за частотою серцевих скорочень і при необхідності своєчасно вносити корективи в тренувальний процес.Всі групи м'язів або м'язи нижньої частини тіла. На тренажері Vario можна вибирати вправи для верхньої і нижньої груп м'язів або ж сконцентруватися тільки на м'язах нижньої частини тіла. Для тренування всіх груп м'язів необхідно взятися за бічні важелі. При роботі з групою м'язів нижньої частини тіла можна взятися за центральні рукоятки або ж, для більшої рівноваги, за бічні поручні.
На Vario 700 є платформа VisioWeb. За допомогою цієї платформи Ви можете переглядати відео файли з флешки, грати в ігри, дивитися ТБ і користуватися відео керівництвом до тренування.

VARIABLE STRIDE - Тренажер приспосабливается к шагу пользователей. Vario позволяет проводить уникальную кардиотренировку благодаря тому, что пользователь сам выбирает движение, длину и высоту шага; от ходьбы по ступенькам до прогулочного шага, от коротких до длинных шагов, позволяя чувствовать свободу движения. Естественные движения для пользователя. Vario в состоянии динамично и автоматически оптимизировать размер шага в зависимости от роста пользователя.
Зменшена відстань між педалями і підлогою, бічні поручні для рук – все це гарантує легке і безпечне використання тренажера навіть менш підготовленими користувачами. Природний рух забезпечує безпечну тренування без навантаження на суглоби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Technogym |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стаціонарний |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Хід педалей | Залежний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | Більше 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Клавіші на рукоятках, Транспортувальні ролики |
| Вага | 200 кг |
| Вага маховика | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 83 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 170 см |
- Ціна: 128 296 ₴














