
Професійна бігова доріжка Life Fitness CLST Integrity
90 562 ₴
- В наявності
- +380 (95) 450-71-85
Професійна бігова доріжка (з Америки) Life Fitness CLST Integrity
Бігова доріжка повністю відновлена, перефарбована (є можливість вибрати колір), замінені всі витратні матеріали, нове якісне бігове полотно. 12 або навіть більше місяців гарантії. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Об'єднані найпопулярніші тренувальні програми з помітним промисловим дизайном, величезною надійністю і простою зрозумілою консоллю. Цього тренажера можна довіряти, що доведено тисячами фітнес-центрів по всьому світу, високо оцінили їх якість і довговічність.
Опціонально – модуль підключення до LFconnect — підключіть ваш кадиотренажер Integrity до онлайн-ресурсу LFconnect.com, який буде збирати та аналізувати інформацію про використання тренажера. Моніторинг кардіотренувань ваших клієнтів в додатку LFconnect.
Простота використання - інтуїтивно зрозуміла консоль з бурштинової підсвічуванням чітко відображає параметри тренування і проста у використанні.
Зарядка для мобільних пристроїв.
Моніторинг пульсу - моніторинг параметрів серцебиття здійснюється високоточними цифровими контактними сенсорами Lifepulse™, розташованими на зручної панелі Ergo™ bar або автономною системою телеметрії Polar®.
Система обслуговування Rapidworks™ - система самодіагностики Auto Alert™ робить обслуговування тренажера швидким і простим, а також автоматично реєструє час та опис проведених робіт.
Система автоматичної зупинки STRIDE SENSOR - тренажер фіксує покидання користувачем бігового полотна і після невеликої затримки зупиняє полотно.
Різноманітність мотивуючих тренувань:
- швидкий старт
- пересічена місцевість: навколо світу, каскади, пологі пагорби, Кіліманджаро
- індивідуальні
- фітнес-тести: Army PFT, Navy PRT, Air Force PRT, Marine PFT, Протокол Геркина, Тест пожежних
- кардиопрограммы: Пагорби, інтервали або Екстрім
- спортивні програми: 5км, 10км, інтервали, інтервал швидкості
- ручне налаштування
- випадковий вибір
- зниження ваги
- цільові програми: по часу, по калоріях, по відстані, на відстані підйому, часу в зоні, темпу.
Бігове полотно і плита DX3:
- бігове полотно не вимагає мастила протягом всього періоду експлуатації!
- унікальна система автоматичного центрування бігового полотна ABTS™ виключає зміщення полотна в процесі експлуатації
- патентована система амортизації FlexDeck™, що складається з восьми особливо міцних амортизаторів Lifespring™, гарантує стабільну і м'яку амортизацію в будь-якій точці бігового полотна, незалежно від ваги і стилю бігу тренується.
Запропонуйте вашим клієнтам чудове поєднання тренування і розваги. Можливо також підключення iPOD і відтворення відео (потрібен додатковий кабель, не поставляється Life Fitness).
| Мінімальна швидкість | 0.8 км |
| Максимальна швидкість | 23 км |
| Бічні поручні | 66 см, згладжені |
| Вставки для напоїв | 2 |
| Вбудована підставка для аксесуарів | Немає |
| Система полотна і деки | DX3™ |
| Вбудована підставка для книг | Так |
| Моніторинг пульсу | Система телеметрії Polar® (потрібно опціональний нагрудний датчик); Високоточна система моніторингу пульсу Lifepulse™ з цифровою обробкою сигналу |
| Панель Ergobar | Так |
| Попереджувала повідомлення про знос полотна | Немає |
| Зварна сталева рама, транспортувальні ролики в передній частині і вирівнюючі опори задньої | Так |
| Система амортизації Flex Deck | Так |
| Система программирования «на ходу» | Да |
| Система простой смены разъема для наушников | Нет |
| Совместимые устройства | Смартфон на базе Android; Apple |
| Ходьба – Бег – Бег трусцой | Нет |
| СПЕЦИФИКАЦИИ | |
|---|---|
| Гарантия | 12 мес. |
| Размеры (Д x Ш x В) | 83 in x 37 in x 66.75 in (211 cm x 94 cm x 170 cm) |
| Вес | 449 lb (204 kg) |
| Высота полотна над полом | 13.25 in (34 cm) |
| Гнездо 3,5 мм для подключения наушников | Нет |
| Длина беговой поверхности | 60 in (153 cm) |
| Максимальна вага користувача | 400 lb (182 kg) |
| Ширина бігової поверхні | 20 in (51 cm) |
| Двигун | Електродвигун змін. струму потужністю 4,0 л. с. (пікова – 8,0 л. с.) з контролером MagnaDrive™ |
| Параметри електроживлення | 230 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Fitness |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 153 см |
| Ширина полотна | 51 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу, Дистанція, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 94 см |
| Висота | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 204 |
- Ціна: 90 562 ₴







