
Бігова Доріжка Life Fitness Discover SE
176 093 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 20 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка повністю відновлена, перефарбована (є можливість вибрати колір), замінені всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Всі відреставрована обладнання знаходиться в чудовому стані. Тренажери повністю справні і зовні не відрізняються від нових. В рамках ремонтних робіт вони піддаються ретельній перевірці, а проблемні або несправні компоненти замінюються новими, оригінальними деталями.
Важливо, що кожен такий тренажер повністю підготовлено до інтенсивних штатним навантажень у вимогливих умовах фітнес-клубів. При цьому відреставрована обладнання дозволяє істотно скоротити витрати, адже його вартість нижча (в середньому на 70%), ніж у аналогічних нових моделей.
Подзвони і отримай знижку.
Біг і ходьба – ефективні, звичні і зрозумілі види фізичного навантаження. Вони будуть гранично безпечні на біговій доріжці Life Fitness: її запатентована система амортизації вбереже суглоби від ударного впливу.
На цих тренажерах професійні спортсмени можуть готуватися до змагань, а любителі фітнесу — займатися із задоволенням кожен день.
Домашні тренажери серії Platinum Club з планшетними консолями Discover™ SE3 володіють тими ж розважальними можливостями, що і преміальні серії устаткування, які встановлюють в кращих фітнес-клубах світу. Найдосконаліші технології змінять ваше уявлення про тренуваннях.
Консолі Discover SE3 відкривають нові межі тренування, багато програм та віртуальні тренування допоможуть зберігати цікавість до заняття дуже довго

Переваги:
Безпека
Запатентована система поглинання вібрацій і ударів FlexDeck™ зменшує навантаження на суглоби на 30% порівняно з неамортизированными поверхнями.
Простора бігова поверхня 56 x 152 см
При невеликих габаритах 94 x 203 см економічно використовує простір приміщення.
Система швидкого старту GoSystem™
Система швидкого старту GoSystem™ дозволяє одним натисканням кнопки почати тренування з саме тією швидкістю ходьби, бігу підтюпцем або швидкого бігу, яку система запам'ятала з вашої попередньої тренування.
Моніторинг пульсу
Бездротова Polar® і цифрова контактна Lifepulse™ системи моніторингу пульсу (бездротовий нагрудний датчик в комплекті).
Продуктивний двигун 4 л. с. (пікова потужність 8 л. с.)
з низьким рівнем шуму
Бігове полотно з системою DX3
не вимагає мастила протягом всього терміну експлуатації і унікальна система автоматичного центрування полотна Advanced Belt Tracking System

Можливості консолі:
-
Збільшений об'єм пам'яті і потужний процесор
-
Велика кількість програм тренувань
Для користувачів будь-якого рівня.
-
Сумісність з хмарним ресурсом LFconnect
Доступ до створення індивідуальних програм тренувань і ведення статистики тренувань.
-
Сумісності з фітнес-трекерами і датчиками пульсу
Apple, Polar, FitBit, Jawbone та іншими пристроями.
-
Сумісність з популярними фітнес-додатками
Беріть участь в змаганнях з суперниками з різних країн світу в режимі реального часу (RunSocial), ведіть щоденник споживання і витрати калорій в додатку MyFitnessPal, стежте за здоров'ям за допомогою додатків Apple Health Google Fit. Дані про результати ваших тренуваннях передаються в мобільні додатки автоматично.
-
Ігри
Вибирайте розвага під час тренування: маджонг, шахи, судоку або пасьянс.
-
Віртуальні екскурсії
Каліфорнія. Європа. Африка. Новий погляд на тренування — інтерактивні екскурсії в HD-якості. Lifescape дає реалістичні відчуття подорожі по мальовничих куточках планети: швидкість відтворення залежить від вашого темпу, а нахил бігового полотна змінюється у відповідності з підйомом або спуском на екрані.

Комфорт
- Свобода рухів
- Великий простір не обмежує руху і дозволяє тренуватися в повну силу.
- Зручне управління
- Додаткова панель з кнопками управління швидкістю і ухилом розташована на рукоятях.
- Вбудована підставка для смартфона або планшета.
- Роз'єми на лицьовій панелі: USB, навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 кг |
| Виробник | Life Fitness |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | США |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Вживані |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 см |
| Ширина | 94 см |
| Довжина | 203 см |
- Ціна: 176 093 ₴













