
Бігова доріжка повністю відновлена до стану нової у 7 етапів, замінені всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії в будь-якому залі.
Гарантійне та профілактичне обслуговування.
Подзвони і отримай знижку. Вся Україна.
Знижку можна отримати лише при замовленні по телефонному дзвінку!
SKILLMILL™ CONNECT Використовувати мережеві технології, мониторируйте і зберігайте повні дані тренування, відстежуйте прогрес занять Athletic Performance Training допомогою відкритої хмарної платформи Technogym mywellness®.
Незвичайна бігова доріжка. Збільшіть потужність, швидкість, витривалість та спритність і отримаєте більше результатів від тренувань завдяки інтегрованому змінного опору.
Швидкість більше, ніж коли-небудь. Підвищена швидкість метаболізму. Максимальна активація сідниць і підколінних сухожиль. І все це завдяки Multidrive Technology ™ з 11 рівнями магнітного опору в поєднанні з подвійною конструкцією керма.

Безмоторний ремінь
Працює так само швидко, як і ви: прискорюйтеся, рухаючись вперед і сповільнюйтесь рухаючись назад
Подвійний кермо

Різні положення дозволяють виконувати високі і низькі поштовхи з правильною поставою максимізуючи активацію м'язів і різноманітність тренувань.
Моніторинг продуктивності

На консолі відображаються всі дані для відстеження продуктивності, незалежно від положення тіла. Він відображає потужність, рівень опору, швидкість та відстань, а також може відображати частоту серцевих скорочень через пристрої, підключені по Bluetooth.
Додатковий комплект приладдя

Ремені, ручки і поясний ремінь дозволяють виконувати більш широкий спектр вправ на штовхання і тягу
Вбудований тримач для телефону

Безпечне розташування телефону для перегляду відео з вправами під час тренування
Максимальна безпека
Досягніть поставленої мети, тренуючись на SKILLMILL™ у повній безпеці завдяки ергономічній конструкції, що сприяє правильному положенню тіла при виконанні будь-якої вправи. Контролюйте життєві установки під час високоинтенсивной тренування на SKILLMILL™ Connect і Console, отримуючи дані в реальному часі по Bluetooth® Smart.
Маршрути на відкритому повітрі
Користувачі можуть вибирати з безлічі віртуальних відеопрограм для індивідуальних і групових тренувань, самостійно займаючись на SKILLMILL™.
Довговічність
Доріжка SKILLMILL™ розрахована на велике навантаження. Вона довговічна і надійна завдяки міцній конструкції, ретельно вибраних матеріалів і високій якості компонентів.
Тренування на механічній доріжці
SKILLMILL™ приводиться в рух і регулюється людьми. Полотно швидко розганяється після холодного старту і рухається з тією ж швидкістю, з якою йде або біжить спортсмен. Прискорюючись, ви переміщаєтеся до початку бігового полотна, а, уповільнюючись — до його кінця. Відсутність двигуна означає більш низькі експлуатаційні витрати
Відстеження тренувань
![]()
Увійдіть у систему через Bluetooth®, QR-код або NFC, щоб відстежувати свої результати, зберігати дані про тренування і відслідковувати прогрес з плином часу.
Доступно тільки на Skillmill Connect.
Готові і індивідуальні тренування

Сканувати QR-код, щоб отримати доступ до віртуальних програм навчання. Увійдіть у свій обліковий запис mywellness, щоб отримати доступ до готовим і персоналізованих тренувань, розробленим вашим тренером.
Версії Skillmill:
Консоль Skillmill. Дисплей з автономним живленням для відображення ваших показників і може бути підключений до вашого пристрою Bluetooth HR.
Консоль Skillmill Connect. Ця версія пропонує консоль з підтримкою Wi-Fi з дисплеєм з підсвічуванням і може підключатися до хмари mywellness для відстеження тренувань.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 160 кг |
| Виробник | Technogym |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина полотна | 168 см |
| Ширина полотна | 48 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Вживані |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Ширина | 89 см |
| Довжина | 198 см |
- Ціна: 251 562 ₴










