
Бігова доріжка для дому TechnoGym MYRUN нова. Ідеальне рішення.
216 343 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 450-71-85
Революційна бігова доріжка для дому, сконструйована бігунами для бігунів, забезпечує чудові тренування та вдосконалює ваш біг за допомогою індивідуального підходу.
Консоль TechnoGym MYRUN
Стильна панель індикаторів MYRUN відбиває ключові показники бігу, а як центр керування тренуванням доріжкою використовує інтеграцію з планшетом користувача, на якому встановлений застосунок для контролю й керування тренуванням.
Від атлетів — для атлетів
Унікальна бігова доріжка MYRUN TECHNOGYM створювалася з чітко поставленими цілями: надати кожному спортсмену неймовірно природні відчуття бігу, допомогти в складанні та контролі виконання програм. Як же MYRUN TECHNOGYM виконує всі ці завдання? Зараз ми розповімо про те, що здатний дати цей тренажер, і як ці переваги реалізовані.
Високі технології

Під час створення MYRUN TECHNOGYM використовувалися технології, які знаходять собі місце автомобілебудуванні та виробництві складного електронного обладнання. Це по-справжньому сучасний, більше того — інноваційний продукт.
Річ не тільки в матеріалах і технологіях, але також і в тому, наскільки тренажер продуманий з інженерного погляду: для того, щоб встановити MYRUN TECHNOGYM і почати тренування, потрібно лише п'ять хвилин!
Все для вашого комфорту

Максимум зручності за мінімальної опорної поверхні. Попри свої скромні габарити та малу опорну площу (у якій розміщений спортсмен під час тренування), MYRUN TECHNOGYM неймовірно комфортний для занять бігом у приміщенні. Бігова платформа майже повністю безшумна, навіть за швидкості приблизно 19 кілометрів на годину! Водночас поверхня не просто регульована: вона сама адаптується до вашої техніки бігу, підлаштовується під неї для того, щоб мінімізувати ризик будь-яких травм.
Працюйте над собою

Не просто тренуйтеся: дізнавайтеся себе та вчіться правильного бігу. Спеціальна технологія, розроблена фахівцями TECHNOGYM, постійно вимірює й аналізує ваші бігові параметри. Вона допоможе підтримувати ідеальний темп, уникнути пошкоджень у процесі тренування, дізнатися про свої помилки й краще зрозуміти власне тіло.
Програми для всіх

Неважливо, які цілі ви поставили перед собою, і наскільки досвідченим спортсменом є. Будьте впевнені: в MYRUN TECHNOGYM вже передбачена тренувальна програма, яка ідеально підходить саме для вас!
З музикою легше

Система RUNNING MUSIC, вбудована в MYRUN TECHNOGYM, самостійно підбере для вас ті музичні композиції, що ідеально лягають на ваш тренувальний ритм. Вам гарантовані найкращі відчуття від тренування!
Використовуйте мобільний застосунок
Застосовуйте свій ґаджет для тренувань. Завантажте MYRUN App, виберіть бажані параметри тренування, встановіть пристрій на консоль тренажера, і беріться! Тепер спеціальний застосунок для MYRUN доступний і в Google Play для пристроїв на Android.
Економність
MYRUN TECHNOGYM має датчик руху, який дає змогу тренажеру активуватися у разі вашого наближення. В інший час бігова доріжка перебуває в режимі «сп'ячному», що знижує енергоспоживання із 700 Вт (середнє значення за швидкості 10 км/год) до 0,5 Вт. Не до чого витрачати зайве!
MYRUN TECHNOGYM — одне з найкращих рішень, які сьогодні може запропонувати ринок бігових тренажерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 143 см |
| Ширина полотна | 50 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 12 ° |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Аудіосистема |
| Вага | 90 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 176 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 126 см |
- Ціна: 216 343 ₴








