
Стійка для Body Pump (штанг)
24 787 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
Отправка с 08 июня 2026+380 (67) 632-78-73
Продаж та консультація - +380 (95) 450-71-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стійка дозволяє зберігати аксесуари акуратно і організовано у вашому тренажерному залі або фітнес-клубі. А його ергономічний дизайн дозволяє легко користуватись аксесуарами при зміні ваги.
20 пар - Д: 73 cm В: 180 cm Ш: 135 cm.
Гарантія 12 міс.
Apus Sports - це європейський бренд, який динамічно розвивається на фітнес-ринку, виробляє аксесуари та вільні ваги - засновником якого є Total Fitness Concept.
Фотогалерею наших робіт можна подивитись тут - https://apus-sports.com/ua/%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d1%84%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%be/
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция | Вертикальная |
| Цвет | Темно-серый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 73 см |
| Ширина | 135 см |
| Высота | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Apus Sports |
Информация для заказа
- Цена: 24 787 ₴




