
Професійна бігова доріжка Life Fitness 95T Inspire
120 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (95) 450-71-85
Life Fitness 95T Inspire
Бігова доріжка 95T — це поєднання стилю з комфортом. Унікальний дизайн із повним набором необхідних і доступних функцій мотивує спортсменів до тренування. Тренажер від Life Fitness унікальний, завдяки чому надихає й мотивує користувачів. Система ременів і палуб DX3TM, технології FlexdeckTM і зручний дизайн з елементами керування, розташованими біля кінчиків пальців користувача, розроблені для максимального задоволення від кардіотренування.
Безліч програм тренувань.
Система автоматичної зупинки STRIDE SENSOR - тренажер фіксує покидання користувачем бігового полотна та після невеликої затримки зупиняє полотно.
Нова система керування Activity Zone - зручне розміщення кнопок керування під рукою. Додана кнопка зупинки.
Моніторинг пульсу - здійснюється високоточними цифровими контактними сенсорами LifepulseTM або автономною системою телеметрії Polar®
Заряджання для мобільних пристроїв.
Низький рівень шуму.
Знімні підставки для напоїв - дві великі знімні постачання для напоїв, зручні у використанні та очищенні.
Бігове полотно та плита DX3:
- бігове полотно не вимагає змащення впродовж усього періоду експлуатації!
- ABTS™ — унікальна система автоматичного центрування бігового полотна виключає зміщення полотна в процесі експлуатації
- FlexDeck™ - патентована система амортизації, що складається з восьми особливо міцних амортизаторів LifespringTM гарантує стабільну та м'яку амортизацію в будь-якій точці бігового полотна, незалежно від ваги та стилю бігу тренуваного.
Параметри, що відтворюються на екрані - швидкість, нахил, частота серцевих скорочень, темп, що залишився час, час доби, пройдена та залишена відстань, калорії, калорії на годину, вати, METS, вибір мови (19 варіантів), повідомлення користувачеві, профіль тренування.
Тренажери від провідного виробника — запорука престижу та статусу вашого клубу!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розміри (Д x Ш x В) - 204 x 94 x 159 см.
- Вага: 201 кг.
- Бігове полотно (довжина х ширина) — 153х56 см.
- Швидкість — 0.8-23 км.
- Максимальна вага користувача — 182 кг.
- Кут підіймання — 0 +15%
- Бічні поручні 66 см, згладжені
- Вбудована підставка для напоїв — 2
- Система полотна та деки DX3™
- Вбудована підставка для книг Да
- Панель Ergobar - Да
- Запобігальне повідомлення про знос полотна — Да
- Зварна сталева рама, транспортувальні ролики в передній частині та вирівнювальні опори в задній — Да
- Система амортизації Flex Deck — Да
- Система простої зміни роз'єму для навушників — Немає
- Ходьба — Біг — Біг підтюпцем Да
- Система програмування «на ходу» — Да
- Параметри електроживлення от 110 до 230 В.
- Двигун — перем. струм потужністю 4,0 л.с. (пікова — 8,0 л.с.) з контролером MagnaDrive™.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Fitness |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 182 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Довжина полотна | 153 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Body Fat, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 204 см |
| Ширина | 94 см |
| Висота | 159 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | USA |
| Кількість тренувальних програм | Більше 25 |
| Вага | 201 |
- Ціна: 120 750 ₴





