
Професійна бігова доріжка Technogym Run Now 700 Visioweb з гарантією
125 781 ₴
- В наявності
- +380 (95) 450-71-85
Бігова доріжка повністю відновлена до стану нової в 7 етапів, замінені всі витратні матеріали.
12 місяців гарантії в будь-якому залі.
Гарантійне та профілактичне обслуговування.
Зателефонуй та отримай знижку. Вся Україна.
Technogym Run Now 700 — професійна бігова доріжка, забезпечує комфорт та якість тренувань.
Консоль VISIOWEB виступає у ролі тренера, запам’ятовуючи результати. Змініть швидкість і нахил з функцією Fast Track Controls без зупинок.
Система ремінної передачі гарантує безшумність.
Нові програми інтервального тренінгу допоможуть спалювати більше калорій, а функція Cool Down відновлює серцевий ритм.
Бігова зона з амортизацією Long Life Deck® зменшує навантаження на суглоби. Консоль з 17-дюймів дозволяє переглядати TV.
Ціна при замовленні по телефону:
2390 Євро - при повній реставрації, фарбуванні, гарантія 12 міс на роботу в режимі нон-стоп
2050 Євро - в стані "як є", повністю справна, гарантія 3 міс.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Вага користувача: 180 кг.
- Тип доріжки: Електрична
- Кут нахилу: 0-15%
- Потужність двигуна: 6.0 л.с.
- Швидкість: 0,8 — 25 км/год.
- Розміри бігового полотна: 153х53 см.
- Дисплей: Сенсорний РК-дисплей Visioweb
- Показання дисплея: відсоток виконання програми, середній пульс, середня швидкість, витрата калорій, витрата калорій на годину, витрата калорій на хвилину, відстань, підіймання, ціль, пульс, нахил вгору/вниз, мова, максимальна частота пульсу, МЕТАболічні одиниці), темп, профіль, час проходження сегмента, SmartRate®, швидкість, цільовий пульс, пройдений час, час у цільовій зоні пульсу, час, час, одиниці вимірювання, вати, звіт про тренування
- Програми: 28 — ручне введення, швидкий старт — 5 тренувань із серцевого ритму (кардіо тренування, спалювання жиру, пагорби, інтервал, екстрим) — 5 інтервальних тренувань (промені вибір, пагорби, тренування 5 км, тренування 10 км, інтервали за швидкістю) — 3 цільові тренування (за калоріями, за відстанню, часом у зоні) — 6 настроюваних тренувань — 7 фітнес-налаштовувана замінка
- Ключ аварійної зупинки: є
- Особливості: можливість перегляду ТБ сигналу
- Транспортувальні ролики: є
- Джерело живлення: мережа 220 В.
- Призначення: Професійне використання (підходить для дому)
- Габарити робочі: (Д x Ш x В) 219 х 96 х 155 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technogym |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 220 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 152 см |
| Ширина полотна | 52 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Програма Body Fat, Програма Cool Down, Програма Quick Start, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Особливості | Аудіосистема, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 180 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 219 см |
| Ширина | 96 см |
| Висота | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна швидкість полотна | 25 |
- Ціна: 125 781 ₴







