
Профессиональная беговая дорожка Life Fitness Discover SE3 HD
354 180 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
Отправка с 08 июня 2026+380 (67) 632-78-73
Продаж та консультація - +380 (95) 450-71-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Беговая дорожка полностью восстановленная, перекрашенная (есть возможность, выбрать цвет), заменены все расходные материалы, новое качественное беговое полотно. 12 или даже 24 месяца гарантии. Гарантийное и постгарантийное обслуживание. Позвони и получи скидку!
0954507185
0676327873
Вершина еволюції бігових доріжок Life Fitness.
Преміальний дизайн, ідеальна ергономіка, довге бігове полотно, потужний двигун і чудова система амортизації. Бігова доріжка серії Platinum Club поєднує в собі неперевершений комфорт і ідеальну функціональність. Discover SE3 HD має 21 "сенсорний РК-екран з високою роздільною здатністю, TV, інтернет з підпискою на популярні сервіси, ігри і віртуальний ландшафт.
ПЕРЕВАГИ
- преміальна бігова доріжка PCST Discover SE3 HD призначена для аеробних тренувань, в яких підвищується витривалість і тонус організму, зміцнюється серцево-судинна система і спалюється жир
- в роботі бере участь серцевий м'яз, квадріцепси і біцепси стегна, литкові м'язи, а також м'язи-стабілізатори таза, стегон і хребта
- сумісна з додатком Paofit, яке дозволяє перетворити рутинне і нудне заняття фітнесом в веселе і яскраве розвага
- в консолі є можливість зміни і збереження персональних даних, їх захисту за допомогою пароля
- можливе підключення до смартфону на базі операційних систем iOs і Android, спілкування з друзями і персональним тренером через інтернет
- для кожного профілю можливе формування списку обраних інтернет- ресурсів
- спеціальний додаток LFconnect дозволяє відстежувати ефективність тренування
- вбудовані контактні сенсори Lifepulse на ручках тренажера і нагрудний датчик Polar дозволяють легко контролювати пульс
- пульсовимірюючі програми змінюють інтенсивність тренінгу в залежності від частоти серцевих скорочень
- зручні бічні і передні ручки надають додаткову стабілізацію при інтенсивному виконанні тренінгу
- спеціальна система амортизації Flex Deck знижує навантаження на суглоби на 30%
- міцні амортизатори LifeSpring і конструкція бігової доріжки гарантують довговічність якісної роботи тренажеру
Консоль Discover SE3 HD

- 21 "яскравий сенсорний дисплей високої чіткості з роздільною здатністю 1080р
- USB-вхід для підзарядки ваших пристроїв
- Сумісна з технологіями телеметрії Polar та інших датчиків ЧСС, що підключаються по Bluetooth
- До 42 програм тренувань
- Створення необмеженої кількості профілів для користувача
- Можливість входу користувача до свого облікового запису за QR-кодом
- Завантаження власної програми тренування користувача з програми LFconnect
- Віртуальний ландшафт (біг в реальному часі в найкрасивіших країнах світу)
- Перегляд інтернет сайтів, підключення ТБ, Youtube, Facebook, віртуальні змагання!
Характеристики PCST Discover SE3 HD
- Довжина тренажера в робочому стані - 204 см
- Ширина тренажера в робочому стані - 94 см
- Максимальна висота тренажера в зібраному стані - 159 см
- Двигун змінного струму 4 к.с. (Пікова потужність - 8 к.с.) з контролером MagnaDrive 4.0 HP к/с
- Швидкість 0.8 - 23 км / год
- Нахил полотна 0% - 15%
- Бігове полотно 153 х 56
- Система амортизації FlexDeck
- Бездротовий монітор серцевого ритму Polar®
- Вимоги до електроживлення
- Від 120 В
- Максимальна вага спортсмена - 182 кг
- Вага обладнання в робочому стані - 201 кг
- консоль - 21-дюймовий сенсорний LCD екран Discover SE3 HD підвищеної контрастності, інтернет, LFconnect, сумісність з iOS і Android, віртуальний ландшафт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Life Fitness |
| Страна производитель | Американское Самоа |
| Тип | Электрическая |
| Назначение | Профессиональное |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальный вес пользователя | 181 кг |
| Мощность двигателя л.с | 3,1 и более |
| Максимальная скорость полотна | 17 и более |
| Количество тренировочных программ | 20 и более |
| Длина полотна | 153 см |
| Ширина полотна | 56 см |
| Установка угла наклона | Автоматическая |
| Максимальный угол наклона | 15 ° |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
| Функции компьютера | Время, Дистанция, Программа Quick Start, Расход калорий, Скорость, Частота пульса |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 204 см |
| Ширина | 94 см |
| Высота | 159 см |
Информация для заказа
- Цена: 354 180 ₴









